My Porsche rakendus koondab endasse hulga funktsioone

Porsche revideeris nutitelefonidele mõeldud digitaalteenuseid ja koondas üheks tervikuks mitmete rakenduste funktsioonid. My Porsche rakendusest saab kliendi jaoks keskne liides auto ja margiga suhtlemisel. Rakendus võtab üle My Porsche Essentialsi, Connect Appi ja Car Connect Appi funktsioonid. Lähikuudel integreeritakse sinna veel mõned rakendused nagu Porsche Charging ja Porsche Good To Know. Teenuste ja info täisvaliku ühte rakendusse koondamine lihtsustab klientidel selle kasutamist ning loob moodsa kasutajaliidese vahendusel praktilise sisenemispunkti Porsche digimaailma.

My Porschest saab mitmekülgne tööriist kõigile sportautotootja juhtidele. Rakendus ühildub Porsche sõidukitega alates mudeliaastast 2016. Nutitelefoni ja Porsche mudeli vahele luuakse ühendus, rakendus kuvab sõiduki olulisi parameetreid ning seda saab kasutada teatud funktsioonide kaugjuhtimiseks. Samuti abistab see juhti laadimisprotsessil, müügiesindusega ühenduse võtmisel, hooldusaegade reserveerimisel ja sõiduki kohta käivate küsimuste vastamisel.

My Porsche rakendus ühendab nutitelefoni sõidukiga

Olles keskseks kasutajaliideseks iga Porsche juhi ja tema sõiduki vahel, pakub My Porsche rakendus laia funktsioonide valikut nii tavaliste jõuallikatega Porsche mudelitele kui ka hübriididele ja täiselektrilistele sportautodele – alates vedelikutasemete kuvamisest kuni laadimisprotsessi haldamiseni. Kui My Porsche rakendus on sõidukiga ühendatud, teavitab see juhti ka auto seisundist. Ta teab kütusekogust või aku täituvust, läbisõitu ja asukohta ning võib kuvada statistikat eelmiste sõitude kohta või jälgimissüsteemi VTS seadistusi.

Kui sõiduk ootamatult liikuma hakkab või liigub kehtivast kiirusepiirangust kiiremini, teavitab rakendus kasutajat tõuketeatega. Samuti suudab see lukustada ja avada Porschet ning juhtida akutoitega sõidukite kliimaseadet ja seisusoojendust. Rakenduse kaudu on klientidel ligipääs digitaalsetele kasutamisjuhenditele ja tugivideotele.

My Porsche rakendus võimaldab ka kõikehõlmavaid võrguteenuseid. See ühendab voogedastusteenuse pakkujate kontod ja kalendrid sõiduki vastavate rakendustega. Samuti lihtsustab rakendus navigeerimist, sünkroniseerides sihtkohti ja huviväärsusi nutitelefoni ja Porsche kommunikatsioonikeskuse (PCM) vahel.

Ühildub praeguste ja vanemate Porsche mudelitega

My Porsche rakendus on saadaval 47 riigis ja 25 keeles Apple iOS-i (iOS 14 ja uuemad) ning Androidi (Android 8 ja uuemad) operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele. Kliendid saavad registreeruda oma Porsche ID-ga või otse rakendusest. Sõiduki andmete poole pöörduvad funktsioonid on saadaval kõigile praegustele ja ka paljudele vanematele mudelitele:

-              Porsche 718 Boxster, 718 Cayman (alates mudeliaastast 2016)

-              Porsche 911 (alates mudeliaastast 2016)

-              Porsche Panamera (alates mudeliaastast 2016)

-              Porsche Macan (alates mudeliaastast 2016)

-              Porsche Cayenne (alates mudeliaastast 2016)

-              Porsche Taycan

Funktsioonide ulatus võib erineda sõltuvalt mudelist, mudeliaastast ja riigikohasest kättesaadavusest. Rakendust saab tasuta alla laadida Apple App Store’ist ja Google Play Store’ist ning seda laiendatakse ja optimeeritakse pidevalt.

 

 

Viimati muudetud: 20.01.2022