Porsche eBike Sport

Koostöös Rotwildiga välja töötatud Porsche eBike on Studio F. A. Porsche disainitud raamiga. Maksimaalne e-suutlikkus tänu võimsale Shimano mootorile ja Magura MCi piduritele.

Suutlikkus kahel rattal: koostöös Rotwildiga sündinud Porsche eBike sai Studio F. A. Porsche disainitud täielikult vedrustatud süsinikraami ning avaldab muljet oma disaini ja suutlikkusega. Ta ühendab sportlik-elegantse disaini võimsa ajamiga. Shimano uusima põlvkonna jõuallikas, mis koosneb mootorist, akust ja elektroonilisest käiguvahetussüsteemist, tagab sundimatu kiirenduse. Magura ketaspidurid ja pööratud amortisaatoriga esikahvel ning Foxi tagaamortisaator hoolitsevad muretu ja kiire pidurdamise ning kõrgel tasemel sõidumugavuse eest. Magura pidurite (MCi) hüdraulikasüsteem on lenksuga integreeritud ning jätab viimasest meeldiva ja korrastatud mulje. Crankbrothersi toekad rattad hoolitsevad stabiilse ja kauakestva sõiduelamuse eest nii teedel kui ka maastikul.

Artikli number: WAP064EBT0P00M

Hind: 10 900 €

* Hind KM-ga. Paigaldamine, kokkupanemine ja värvimine võivad põhjustada lisakulusid. Täpsemat infot saate meie töötajatelt.

Viimati muudetud: 23.03.2023